Evrimi Anlamak CD’si

GÜNCELLEME: Dileyenler artık CD’yi Evrimi Anlamak sitesindeki şu adresten de indirebilirler.

Evrim Çalışkanları olarak, 2010′un Nisan ayında Avrupa Evrimsel Biyoloji Derneği’nin (European Society of Evolutionary Biology – ESEB) destek fonunu kazanmıştık. Bu fonu kullanarak, Türkiye’deki öğretmenlere yönelik bir bilgi paketi hazırladık. Bu bilgi paketinin içinde Evrimi Anlamak sitesinin tamamını içeren ve çevrimdışı olarak kullanılabilen bir CD ile tanıtım broşürü bulunuyor. Şu ana kadar bu bilgi paketlerinin bir kısmını ilgilenen öğretmenlerimize gönderdik. Fakat daha çok öğretmene ulaşmak dileğindeyiz. Eğer öğretmen iseniz ve bu bilgi paketine sahip olmak, okulunuzdaki diğer ilgili öğretmenlere ulaştırmak ve okulunuzun kütüphanesine bu kaynağı kazandırmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin (iletişim için ayrıntlar aşağıda). Öğretmen değilseniz fakat bu paketten faydalacağını düşündüğünüz bir okul, kütüphane, organizasyon, kulüp ile bağlantınız var ise de bağlantıya geçebilirsiniz!

Elimizdeki bilgi paketleri sınırlı sayıda olduğundan, aldığımız e-postaların sırası doğrultusunda bilgi paketlerini postaya vereceğiz. Bilgi paketlerini ulaştıramayacağımız öğretmenlerimizden şimdiden özür dileriz.

Loading…

Eğer yukarıdaki form ile ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurup cd.evrim.caliskanlari@gmail.com adresine gönderin. İlginiz için teşekkür ederiz!

Bilgi Paketi İstek Formu

İsim-Soyad:

Mesleği (öğretmen iseniz lütfen branş belirtin):

(Öğretmense) Çalıştığı okul:

Bilgi paketini isteme nedeni:

Bilgi paketinin gönderileceği posta adresi:

E-posta adresi:

Telefon numarası:

Share/Save/Bookmark

Yorumlar (9)

oziKasım 30th, 2011 at 02:01

Bu CD’nin icerigini web sitenize yukleyebilir misiniz? Böylelikle dagitimi cok daha hizli ve kolay yapilabilir.

edemirci1Aralık 2nd, 2011 at 15:15

Merhaba,

CD’yi veya CD’leri ISO formatında ücretsiz sunuculara yükleyip neden dağıtmıyorsunuz ?

ISO dosyasını bir siteye koyarsanız ücretsiz dosya paylaşım sitelerinde ISO dosyasını dağıtarak yardımcı olmak isterim. (En azından bunu yapabilirim)

duyguAralık 2nd, 2011 at 17:46

Merhaba, CD’nin ISO’sunun dağıtımı üzerinde çalışıyoruz. Daha önce mümkün olmamıştı çünkü bandwith masraflarını karşılayamayacaktık – çok fazla talep olması durumunda. Fakat bu konuda yardım talebi geldi. Gelişmelerle karşınızda olacağız.

FerhatAralık 4th, 2011 at 16:49

Hocam dosyayı sitenin sunucusuna yüklemeniz ekstra yük olacaksa dosyayı torrent yapıp linkini paylaşabilirsiniz.Yanlızca paylaşılması yasal olan dosyaları barındıran Legittorrents’de bir hesap açarak dosyayı upload edebilirsiniz.

edemirci1Ocak 23rd, 2012 at 03:42

Tekrar Merhaba,

Mediafire gibi ücretsiz dosya paylaşım siteleri mevcut. Hatta Microsoft’un Skydrive’ı var. Zip dosyasını split ederek upload ederek linkleri payaşmanız yeterli

Saygılar.

mehmetaliŞubat 20th, 2012 at 01:21

ben öğrenciyim ve bu konuya ilgim var. doğalında bunun fiyatını öğranmek isitiyorum …

barış canNisan 11th, 2012 at 22:52

Merhaba, ben bu CD’den almak istiyorum ancak ne öğretmenim ne de bu CD’yi kazandırabileceğim bir kaynağım var. Belki tuhaf olacaktır ama 13 yaşındayım ve bunları gerçekten merak ediyor ve öğrenmek istiyorum. Bu CD’yi elde etmemin bir yolu var mıdır, varsa nelerdir?
Teşekkür ederim.

duyguMayıs 2nd, 2012 at 20:46

Merhaba,

CD’yi şu adresten indirebilirsiniz: http://www.evrimianlamak.org/e/Evrimi_Anlamak_CD

KanNisan 6th, 2015 at 16:50

iso dosyası indirilemiyor, yenileyebilirmisiniz

Bir yorum yazın

Yorumunuz